Relingi, wieszaki i haczyki do grzejników, czyli akcesoria niezbędne w łazience.

Relingi, wieszaki i haczyki do grzejników, czyli akcesoria niezbędne w łazience.

Grzejnik drabinkowy stał się obecnie podstawowym elementem wyposażenie każdej łazienki, głównie ze względu na swoja wygodę, poręczność i funkcjonalność. Nie tylko ogrzewa pomieszczenie podnosząc komfort cieplny domowników i służy do suszenia mokrych ręczników. Wyposażony w odpowiednie akcesoria takie, jak wieszaki, uchwyty czy relingi, pełni dodatkowe funkcje.

Akcesoria, które uzupełniają grzejnik łazienkowy
Kształt grzejników łazienkowych to ich ogromna zaleta. Można je zamontować w dowolnym, łatwo dostępnym miejscu i tak zazwyczaj robimy. Najczęściej grzejnik zlokalizowany jest w pobliżu prysznica czy wanny. Jest zatem w zasięgu ręki. Specjalnie zaprojektowane wieszaki to rozwiązanie, które pozwala zaprowadzić porządek w łazience. Mogą stanowić fantastyczne uzupełnienie grzejnika, wykorzystując jego konstrukcję. Dzięki nim możemy lepiej zagospodarować dostępną przestrzeń, co jest szczególnie ważne w niewielkich łazienkach.

Wieszaki, haczyki, relingi
Projektanci akcesoriów łazienkowych są bardzo pomysłowi i sprytnie wykorzystują konstrukcję grzejnika. W przypadku większości grzejników doskonale sprawdza się wieszak w postaci niedużego „guzika”, który dyskretnie wkomponuje się w całą konstrukcję, stając się integralną częścią łazienki. Jeżeli mamy grzejnik z rurami o kwadratowym przekroju, możemy kupić wyprofilowane haczyki w odpowiednim kolorze. Dzięki tym elementom, problem z odwieszaniem różnych tekstyliów w łazience zostaje rozwiązany. Wieszaki i haczyki montowane na drzwiach nie zawsze wyglądają estetycznie i z pewnością wielu właścicieli domów chciałoby uniknąć takiego rozwiązania. Na dodatkowym uchwycie na grzejniku możemy powiesić np. szlafrok czy koszulkę nocną. Większym i bardziej designerskim rozwiązaniem są relingi, niezwykle modne i efektowne. Są łatwe w montażu i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Co istotne, nie montujemy ich na stałe i jeżeli mamy ochotę na zmianę aranżacji łazienki łatwo przeniesiemy je w inne miejsce.

A może półki do grzejników łazienkowych?
Poza tradycyjnymi wieszakami i uchwytami, istnieją również specjalne półki grzejnikowe. To rozwiązanie docenią z pewnością osoby, którym zawsze brakuje miejsca w łazience. Dodatkowa półeczka idealnie dopasuje się do drabinki. Bezproblemowy montaż pozwala umieścić ją w dowolnym miejscu na grzejniku, w zależności od naszych potrzeb. Na półeczce możemy umieścić kosmetyki, akcesoria do mycia i inne potrzebne drobiazgi, które lubimy mieć zawsze „pod ręką”. Takie akcesoria umożliwiają stuprocentowe wykorzystanie możliwości grzejnika łazienkowego.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *