Poręczny wieszak na grzejnik

Poręczny wieszak na grzejnik

Czy wieszak na ręczniki jest potrzebnym dodatkiem do grzejnika? Przecież grzejniki drabinkowe same w sobie mogą służyć, jako wieszaki. Okazuje się jednak, że wieszak na ręcznik może nie tylko nadać łazience stylowego wyglądu, ma także wiele innych zalet. Aranżując łazienkę warto pomyśleć o detalach, które ułatwiają korzystanie z niej i zwiększają komfort domowników. To one decydują o funkcjonalności danego miejsca.

Zawsze przyjemny, ciepły ręcznik
Kiedy lato się kończy, a jesień przynosi pierwsze chłodne dni, robimy wszystko co w naszej mocy, aby walczyć z nieprzyjemnym zimnem. Nikt z nas nie lubi przecież chłodu. Jednym z najlepszych sposobów jest gorąca kąpiel. Wyjście z wanny bywa jednak mało komfortowe, gdy musimy zmierzyć się z zimnym powietrzem panującym w pomieszczeniu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam wieszak na ręczniki. Ponieważ możemy powiesić swój ręcznik lub ubrania blisko grzejnika, będą one przyjemne i ciepłe, gdy wyjdziemy z wanny. Zwykle używamy ręcznika kilka razy, zanim umieścimy go w pralce. Niestety, w zimie może minąć trochę czasu, zanim nasz ręcznik ponownie wyschnie. To naprawdę nic przyjemnego wycierać się zimnym, mokrym ręcznikiem. W tej sytuacji wieszaki, które stają się integralną częścią grzejnika są doskonałym rozwiązaniem.

Ciekawy element aranżacji łazienki
Na szczęście wieszak na ręcznik nie musi być nieestetyczny. Może bardzo dobrze wpisywać się w stylistykę wnętrza. Designerskie poręcze wieszaków na ręczniki firmy Vasco idealnie pasują do stylu grzejnika i aranżacji łazienki. Na przykład, dzięki Archeowi, unikalna, płaska konstrukcja grzejnika dekoracyjnego jest uzupełniona szyną na ręcznik, połączoną bezproblemowo z całą konstrukcją. Ze względu na swoją konstrukcję wieszak na ręcznik Alu-Zen wydaje się unosić. Rozwiązań jest mnóstwo i są coraz ciekawsze.

Wieszak na ręcznik zintegrowany z grzejnikiem gwarantuje również oszczędność miejsca, ponieważ nie potrzebujemy oddzielnego wieszaka na ręczniki. Korzystamy z dodatkowego komfortu bez uszczerbku na estetyce wnętrza. Możemy zrezygnować ze standardowych rozwiązań, które nie zawsze się sprawdzają np. wieszaków zlokalizowanych na drzwiach łazienki.

Wieszaki nagrzejnikowe sprawdzają się doskonale w niewielkich pomieszczeniach, gdzie każda oszczędność miejsca jest na wagę złota. Wielofunkcyjne grzejniki łazienkowe nie tylko zapewniają ciepło, ale i stanowią ozdobę wnętrza, a przy okazji zapewniają miejsce do odwieszania różnych tekstyliów, ręczników, piżam, koszul nocnych czy szlafroków.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *