Pionowy grzejnik. Dopełnienie Twojego wnętrza.

Pionowy grzejnik. Dopełnienie Twojego wnętrza.

Czasy, w których musieliśmy układ mebli i aranżację wnętrza dostosowywać do zamontowanych kaloryferów odeszły w przeszłość. Dziś projektujemy wnętrze domu tak, jak chcemy, zgodnie z naszymi potrzebami i wyobrażeniami, a następnie dodajemy grzejniki, które stają się stylowym akcentem. Dzieje się tak, dlatego, że mamy coraz większy wybór różnych rozmiarów grzejników. Nie musimy ograniczać się jedynie do grzejników poziomych. Wiele modeli grzejników dostępnych jest w orientacji pionowej. Oto trzy powody, dla których warto wybrać grzejniki pionowe:

Stylowy akcent w każdej przestrzeni
Grzejniki dekoracyjne są dostępne w każdej możliwej do wyobrażenia formie, wielkości i kolorze. Możemy zdecydować się niewielki pionowy grzejnik z aluminium albo wybrać pionowy grzejnik, z mocnymi, stylizowanymi profilami. Opcje są nieograniczone. Paleta kolorów nie jest zawężona do koloru białego, szarego i czarnego, ale obejmuje również wszystkie kolory metaliczne, pastelowe odcienie i bardzo intensywne barwy. Designerskie grzejniki są dziś projektowane w subtelnym i ponadczasowym designie, dając klientom możliwość dopasowania do stylu danego pomieszczenia. Grzejniki pionowe sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w pokojach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym.

Rozwiązanie praktyczne
Główną zaletą pionowych grzejników jest fakt, że zajmują one bardzo mało przestrzeni. Mając elegancki, wąski i płaski grzejnik dekoracyjny na ścianie, nie musimy się już przejmować brakiem miejsca. Możemy wykorzystać problematyczne przestrzenie na ścianie, które do tej pory pozostawały niezagospodarowane i zyskać więcej miejsca w innych częściach pomieszczenia. Wysokie grzejniki pionowe doskonale dzielą wnętrze na strefy. Montując do grzejnika pionowego specjalne uchwyty np. w łazience czy w kuchni zyskujemy natomiast możliwość zawieszenia na grzejniku mokrych ręczników czy ściereczek.

Zrównoważone ogrzewanie domu
Grzejniki dekoracyjne to zrównoważony wybór dla każdego domu. Można je doskonale połączyć z ekologicznymi źródłami energii, takimi jak pompy ciepła i kotły słoneczne. Ogrzewanie niskotemperaturowe to opcja, która w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularna. Technologia niskotemperaturowa wykorzystuje wodę o niskiej temperaturze zasilania, co oznacza, że zużywa się o wiele mniej energii. Pionowe modele grzejników idealnie sprawdzają się w tej technologii. Grzejniki pionowe w połączeniu z nowoczesnymi systemami grzewczymi dają szansę na spore oszczędności.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *